Lezzeti Yakala

Tüm dünyadan en iyi burger fikirleri ve gelenekleri

Packet Burger, 2014 yılının Eylül ayında Kocaeli’de lezzet macerasına başladı. Doğru lezzeti bulduktan sonra….

Kendi soğuk
lojistik ağımız

%100
Doğal Burger

Günlük taze
kendi üretimimiz

Uzman eğitimli
kadromuz

HAKKIMIZDA

LEZZET MACERASI BAŞLADI

Packet Burger, 2014 yılının Eylül ayında Kocaeli’de lezzet macerasına başladı. Doğru lezzeti bulduktan sonra, bu tadı pek çok maceraseverle de buluşturmak için artan taleplerle, lezzet noktaları arttırdı.2 yıl içinde 8, 3 yıl içinde 13 şube sayısına ulaşan Packet Burger, daha fazla lezzet avcısını şubelerine bekliyor.

Lezzetler

Packet Burger Lezzet Sırrını Açıklıyor Packet Burger’in vazgeçilmezliği, Türk damak tadına uygun, %100 doğal, katkısız ve yerli malzemelerden yapılıyor olmasında saklı. -40 derecede şoklanan köfteler, dondurularak kullanıma hazır şekilde paketleniyor, sebzeler günlük ve taze olarak alınıyor, soslar ise lezzeti taçlandıracak şekilde harmanlanıyor. Bu sayede damaklarda farklılık yaratarak doyuruculuğuyla akıllarda kalıyor.

Konseptler

Doğallığı destekleyen doğal ve dinamik konseptiyle farkındalık yaratan Packet Burger, modern yapılara iç mekanda da uyum sağlıyor. Özgünlüğün ön planda olduğu konseptlerde kurumsallık birinci sırada geliyor. İç, dış ve dijital ortamlarda kullanılan materyaller, bütün olarak tüm şubelerde yer almakta, sosyal medya ile de entegre bir yapıda kullanılmaktadır.

Şubeler

Kısa sürede şube sayısını arttıran Packet Burger, 3 yıl içinde 13 şube sayısına ulaşmıştır. Şubelerinde de uyguladığı kurumsal yapısı ile bütünsel yapısını korumaktadır. Bu sayede marka genelinde tek ve kurumsal bir algı oluşturmaktadır. Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Karabük, Düzce gibi hızla büyüyen şehirlerde şubeleri olan Packet Burger, her gün artan Franchising talepleri ile lezzete ortak olan sayısını arttırmaktadır.